Eventgoose

Tijdens de maanden juli en augustus nemen we op een wel heel bijzondere manier afscheid van de parochiezaal van Zandhoven. Die wordt namelijk voor twee maanden omgetoverd tot een pop-up escape room. Een nieuwe mysterieuze samenwerking tussen A Maze en de gemeente Zandhoven. Durf jij de uitdaging aan?

De Vloek van de Parochiezaal

Date

1 July 2021 until 26 September 2021

1 July (Thursday) -
2 July (Friday) 17:00 - 19:40
3 July (Saturday) 13:00 - 19:40
4 July (Sunday) 13:00 - 19:40
7 July (Wednesday) 17:00 - 19:40
9 July (Friday) 17:00 - 19:40
10 July (Saturday) 13:00 - 19:40
11 July (Sunday) 11:30 - 19:40
14 July (Wednesday) 17:00 - 19:40
16 July (Friday) 17:00 - 19:40
17 July (Saturday) 13:00 - 19:40
18 July (Sunday) 13:00 - 19:40
21 July (Wednesday) 17:00 - 19:40
23 July (Friday) 17:00 - 19:40
24 July (Saturday) 13:00 - 19:40
25 July (Sunday) 13:00 - 19:40
28 July (Wednesday) 17:00 - 19:40
30 July (Friday) 17:00 - 19:40
31 July (Saturday) 13:00 - 19:40
1 August (Sunday) 13:00 - 19:40
4 August (Wednesday) 17:00 - 19:40
6 August (Friday) 17:00 - 19:40
7 August (Saturday) 13:00 - 19:40
8 August (Sunday) 13:00 - 19:40
11 August (Wednesday) 17:00 - 19:40
13 August (Friday) 17:00 - 19:40
14 August (Saturday) 13:00 - 19:40
15 August (Sunday) 13:00 - 19:40
18 August (Wednesday) 17:00 - 19:40
20 August (Friday) 17:00 - 19:40
21 August (Saturday) 13:00 - 19:40
22 August (Sunday) 13:00 - 19:40
25 August (Wednesday) 12:45 - 19:40
27 August (Friday) 17:00 - 19:40
28 August (Saturday) 13:00 - 19:40
29 August (Sunday) 13:00 - 19:40
31 August (Tuesday) -
4 September (Saturday) 13:00 - 20:30
5 September (Sunday) 13:00 - 20:30
10 September (Friday) 17:30 - 20:30
11 September (Saturday) 13:00 - 20:30
12 September (Sunday) 13:00 - 20:30
17 September (Friday) 17:30 - 20:30
18 September (Saturday) 13:00 - 20:30
19 September (Sunday) 13:00 - 20:30
21 September (Tuesday) 20:00 - 21:30
24 September (Friday) 17:30 - 20:30
25 September (Saturday) 13:00 - 20:30
26 September (Sunday) 13:00 - 20:30
Show more

Location

Jozefshuis

De Linden , 2240 Zandhoven

Directions

Algemene informatie

  • Eén ticket geeft toegang tot de escape room voor maximum 6 personen.
  • De spelervaring duurt een uur.
  • Er moet minstens één volwassen begeleider (18+) aanwezig zijn.
  • We raden de minimumleeftijd van 13 jaar aan, dit verschilt natuurlijk ook van kind tot kind en is afhankelijk van het aantal volwassen personen dat zal meespelen.

We vragen om op tijd te komen (liever een beetje te vroeg). Ben je te later dan het afgesproken tijdstip zal je niet meer aan het spel kunnen beginnen en vervalt jouw plekje.
Kosteloos annuleren kan tot een week voor jouw spelervaring.

Nog vragen?

welcome@a-maze.be

    De Vloek van de Parochiezaal has ended.